PROFILI I KOMPANIS

PROFILI I KOMPANIS

ROYAL sht nj ndr kompanit m t sukseshme n vend, e orientuar gjithmon drejt zhvillimit edhe m t madh. Deri m tani ka arritur nj sukses shum t madh, duke ndrtuar pjesn m t bukur t qytetit. Me infrastruktur t nivelit m t lart jemi t part n vend, dhe pr momentin nuk kemi ndonj konkurrent t denj.

Suksesi i puns ton edhe krijimi i emrit si i pari n vend varet prej prkushtimit ton t madh, puns s palodhshme, pr t ofruar nj komoditet sa m t madh pr banim dhe pr afarizm.

Serioziteti jon n pun ka br q punt tona t kryhen n koh rekord duke prmbushur t gjitha standardet e ndrtimit, me nj cilsi shum t lart.

Fokusi yn sht ofrimi i kushteve sa m t mira pr blersit - klientt ton t cilt do t jen banor - pjes t projekteve tona. Jemi afr blersve dhe jemi shum t prpikt n ralizimin e marrveshjeve tona. Ofrojm cilsi t nivelit evropian, komoditet, rehati dhe siguri t plot. Kemi pr qllim t ofrojm nj ambient t ngroht banimi - afarizmi me standarde m t larta evropiane.